Gülşah Uygurtaş, Uzman Psikolog

Gülşah Uygurtaş

Uzman Psikolog

Seans

1061

Danışan

408

Derece

4,9
Merhaba, ben Gülşah Uygurtaş.

Lisans eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Psikoloji Bölümünde tamamladım. Lisans eğitimim boyunca birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hem yetişkin hem çocuk psikiyatri servisinde klinik stajı yaptım. Ayrıca, Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Okullarında da staj deneyimim bulunmaktadır. Lisans eğitimimin son iki senesinde TÜBİTAK destekli araştırma projesinde araştırma asistanı olarak Türkiye’nin çeşitli illerindeki çocuk esirgeme kurumlarında 0-2 yaş grubundaki çocuklarla çalışmalar yürüttüm.

Mezun olduktan sonra Aksaray’da bir özel bakım merkezinde ruhsal, bedensel ve zihinsel engelliler çalıştım. Ardından yüksek lisans eğitimine başladım ve tez konumu ikincil travmatik stres, sıkıntıya dayanma gücü, psikolojik sağlamlık ve tükenmişlik üzerine yazdım. Ayrıca adli psikoloji kapsamında; intihar, öfke kontrolü, sigara, alkol ve madde bağımlılığı, değerlendirme, profil araçları ve rehabilitasyon programlarını tamamladım.

Mesleki hayatımın başlamasıyla birlikte depresyona, anksiyeteye, obsesif kompulsif bozukluğa sahip pek çok farklı hasta grubuyla, evlilik ve ikili ilişki sorunları olan çiftlerle çalıştım. Ayrıca anne baba tutumları ve çocuk psikolojisi üzerinde de danışmanlık yürütmekteyim.

Sevgiler.

UZMANLIK ALANLARI

 • Depresyon
 • Anksiyete
 • Öfke Kontrolü
 • Yas
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Kişilik Bozuklukları
 • Ayrılma ve Boşanma
 • Uyum Problemleri
 • İletişim Problemleri
 • Evlilik
 • Beslenme ve Yeme Bozuklukları
 • Öz Güven
 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
 • Ergenlik Problemleri
 • Okula Uyum
 • Sınav Kaygısı
 • Vajinismus
 • Cinsel Terapi

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2016 / Önlisans / Anadolu Üniversitesi / İnsan Kaynakları Yönetimi
 • 2016 / Lisans / ODTÜ / Psikoloji
 • 2018 / Önlisans / Anadolu Üniversitesi / Sosyal Hizmetler
 • 2020 / Yüksek Lisans / Çağ Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2020 İzmir - Cinsel Terapi Psikoloji
 • 2017 CTE - Sigara, Alkol ve Madde Bağımlılığı Psikoloji
 • 2016 Ankara Üniversitesi - Pedagojik Formasyon PDR
 • 2017 CTE - Öfke Kontrolü Psikoloji

Gülşah Uygurtaş

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

159,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

159,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

159,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Sistemli, düzenli ilerleyebilen bir ilk görüşme idi, içten sohbet için teşekkür ediyorum.

psikoloğum beni çok dikkatli dinledi ve çözüm odaklı idi. görüşmeden çok memnun kaldım, uzun bir süre devam etmek istiyorum.

Çok iyiydi. Her seans sonrası daha iyi hissediyorum.

çok güzeldi çok teşekkürler

cok memnun kaldim... tesekkürler

İlk seansımız çok iyiydi. Kendimi daha iyi hissediyorum teşekkür ederim.

Harikaydı ilgisi için çok teşekkür ederim

Konuşma hic bitmesin istedim sanırım. Haftaya tekrar görüşeceğiz

Gülşah Hanım bana çok iyi geliyor iyi ki var !

kendimi gayet iyi hissediyorum çook teşekkür ederimm :))

Çok iyiydi birinin beni anlaması müthiş rahatlattı. Teşekkür ederim Gülşah hanım

İlk görüşme için olumlu geçti.İlgi ve alakası için Gülşah Hanıma teşekkür ederim.

Çok güzel bir deneyimdi benim için, çok teşekkür ederim Gülşah Hanım

Kendimi çok rahat hissettim ve şimdiden bazı sıkıntılarımda yumuşamalar başladı.. Gülşah Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Gülşah hanim ile iyiki görüşmüşüm iyiki tanımışım ilgisi duyarlıligi ve yaklaşımı çok iyi geldi artık tek psikologum var :)))

Gülşah hanım, oldukça iyi bir dinleyici ve tavsiye verici. Sizi dinlerken gerçekten anlaşıldığınızı hissediyorsunuz. Anlaşılmanın verdiği o huzurlu hissiyat bile iyi hissettiriyor. Gösterdiği yönlendirmeleri uygulayacağım, kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum

iyi geçti bana zaman ayırdığınıziçin teşekkür ederim

Tamamen kişiyi anlama odaklı düşünen, rahat hissettiren harika bir insan ve muhteşem bir psikolog. Her şey için çok teşekkürler!

Çok güzel bir dinleyici ve insana sakinlik,huzur veren bi ses tonu var. Teşekkür ederim beni dinlediğiniz ve destek olduğunuz için.

Kesinlikle öneriyorum kendisi konuşurken çok rahat edebileceğiniz çok ilgili bir doktor. Gayet bilgili ve ücret olarak ta bu kadar ilgi alakaya makul bir ücret. Umarım vajinismusla ilgili sorunumu ilerleyen günlerde birlikte atlatacağız.

Güzeldi. Seans bitince rahatlama hissini gerçekten yaşadım.

Gülşah hanım ile yaptığım görüşme oldukça iyi geçti. Kendisi ilgili ve alakalı davrandı ve bana yardımcı olacak önerilerde bulundu. Kendimi biraz daha iyi hissediyorum. Ama tamamen iyileşmek için belli bir süre terapiye devam etmekte fayda olduğunu düşünüyorum.

Gülsah Hanim ile konusmak sorunumu cozmemde cok yardimci oldu. Seans sonundaki tavsiyeleri ve olaya yeni bir bakis acisi sunmasi rahatlamami ve kendimi daha emin hissetmemi sagladi. Kendisine tesekkur ediyorum.

çok memnun kaldım verimli bir konuşma oldu. böyle bir platform oluşturmak destek ve yardım almayı çok kolaylaştırmış güzel bir adım :)

gülşah hanım'la ilk seansımız olmasına rağmen bende farkındalık yarattı. teşekkür ederim. :)

İLK seans çok güzeldi güler yüzlü bir psikolog, seans sonunda rahatlamış ve daha iyi hissettiğimi fark ettim bundan sonrasında da görüşeceğiz cok teşekkür ederim <333

Arkadaşlarım daha ilk görüşmeden sonra bile ses tonumun düzeldiğini söylediler. Ben de ilk görüşmeden sonra bile kendimi çok daha iyi hissettim. Mesajlaşarak dahi sıcak bir enerji verebilen Gülşah Hanım'a teşekkür ederim. Umarım süreci birlikte tamamlarız.

Harika harika harika :)

Mükemmel bir dinleyici..resmen derdime derman oldu,en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere

2.seansımız çok olumlu, rahatlatıcı ve anlayışlı bir insan. Bukadar anlatabileceğimi bende düşünmüyordum ama o güveni sağlıyor. İlk kez destek alıyorum keske daha önce alsaymışım diyorum şuan.

Mesajlaşma yoluyla bile rahatlamamı sağladığı için teşekkür ederim

Çok teşekkürler

Gülşah hanımın başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum daha ilk seanstan rahatlattı ve güzel yönlendirdi

İlk yorumum eksik yansıtıldığı için tamamlamak istedim. Mesajlaşmamızın başında ana sorunuma inecek cesaretim yoktu fakat kendisinden güzel bir enerji alınca açıldım. Mesajlaşmamızın başında ana sorunuma inecek cesaretim yoktu fakat kendisinden güzel bir enerji alınca açıldım. Müsaitlik durumunuz varsa sesli ya da görüntülü seansı tercih edin derim. Daha verimli geçti.

Son zamanlar problemlerimi çözemediğimi ve bir psikologdan destek almam gerektiğini düşünüyordum fakat bu yönde bir eylemim olmamıştı. Bugün kendimi çok kötü hissedince bu konuda gece yarısı acilen destek aradım ve bu siteyle karşılaştım. Gülşah hanımla önce yazılı, ardından sesli görüşmemiz oldu. Fazlaca duygusal olmam ve sıkıntımı anlatırken utanmama rağmen, ses tonu ile konuşma tarzı beni rahatlattı. Mesajlaşmamızın başında ana sorunuma inecek cesaretim yoktu fakat kendisinden güzel bir ener

Oldukça verimli bir ilk seanstı. İşinin ehli bir terapist.

Çok şeker ,çok cana yakın. Oldukça verimli geçti, çok ilgili ve iyi bir dinleyici. ilk seans olmasına rağmen oldukça ilgiliydi.Çok güzel bir enerjisi var. Tavsiye ederim.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?